Teledysk Superhero – Dzień Dwujęzyczności

Wielojęzyczni są fantastyczni‼️Z radością i dumą przedstawiamy Państwu owoc pracy naszych uczniów – teledysk pt. Superhero autorstwa Viki Gabor w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Od przedszkola do Opola, każde dziecko miało szansę zaprezentować swój talent, pasję, umiejętności lub po prostu wspaniałą osobowość. 🤸🏻‍♂️🛹💃🗣Teledysk był częścią projektu Dnia Dwujęzyczności. W wykonanie zaangażowały się dzieci, nauczyciele oraz przyjaciele szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do oglądania 🙂🤩😍🥳Dziękujemy Wam Kochani Rodzice za wspaniały dar, jakim jest wielowymiarowa dwujęzyczność. Dzieci mogą wszystko, mogą mierzyć wysoko i sięgać po marzenia, a ich dwu – lub wielojęzyczność jest wspaniałym narzędziem do spełnienia tych marzeń i aspiracji.

Meertalig, zalig, tweetalig grootschalig, schandalig goed‼️Hierbij stellen we de vrucht van de samenwerking met onze leerlingen voor – de videoclip „Superhero”.Deze werd door onze leerlingen ingezongen, het zijn de scholieren die de hoofdrol spelen in het filmpje. Het lied van Viki Gabor won het Junior Eurovision 2019.Elk kind van de Poolse School EduGandawa kreeg de kans om zijn potentieel, passie en zijn unieke persoonlijkheid aan de wereld te presenteren. 🤸🏻‍♂️🛹💃🗣De clip is onderdeel van de Dag van Tweetaligheid. Dit project is gerealiseerd met de steun van de leerlingen, vrienden van de school en het leerkrachtenkorps.Het doel hiervan is aantonen dat meertalige kids multidimensionaal zijn, en dat het kennen en leren van meerdere talen veel deuren opent en helpt om hoog te mikken. Meer zelfs! Tweetaligheid is een troef en zo moet het gezien en uitgespeeld worden!Veel kijkplezier!

With special thanks to Kéyoh and @Alain Jongen❣️🎶🎬🎤🎹